אודות

משפחת לוי בסטודיו

נעים להכיר!

"סבון בעלמא" היא העסק המשפחתי של אורן ועדי לוי. בתוך ביתנו החמים הקמנו בית מלאכה, בו אנו רוקחים את הסבונים ומוצרי הטיפוח הטבעיים בהרבה אהבה ותשומת לב אישית.

איך הכל התחיל?

לאחר לידת ביתנו הבכורה – עלמא, קיבלנו מתנה מחברה טובה – ערכת מוצרים וסבונים טבעיים. אנחנו מודים – מאוד פקפקנו בהתחלה… סבון מוצק??? מי ראה חיה שכזו מאז שנות השבעים? וחוץ מזה, מה רע בסבונים הרגילים שאנחנו משתמשים בהם? אבל הריח… הריח היה פשוט מדהים! לא יכולנו להפסיק להסניף אותו… (זו היתה הפעם הראשונה בה נתקלנו בריחות של שמנים אתריים…) ניסינו את הסבונים ושאר המוצרים והתחושה היתה – מהפך! שנינו היינו סובלים מאוד מיובש בידיים, בעיקר בחורף. היינו מחסלים שפורפרות רבות של קרמים שלא היו באמת עוזרים. אבל הסבונים הטבעיים מנעו לחלוטין את היובש!! ולא רק את היובש… גם את הגירודים בקרקפת, נשירת השיער ושאר גירויים. כמובן שהעפנו את כל מוצרי הקוסמטיקה התעשייתיים מביתנו והמשכנו לצרוך ולגלות את הדבר האמיתי… לאחר תקופה, אורן הציע שאם אנחנו כבר משתמשים רק בסבונים הטבעיים בעבודת יד – אולי כדאי שנלמד איך ונכין אותם בעצמנו. אז ככה ״קפצנו למים״ והתחלנו ללמוד איך מכינים את הסבונים הטבעיים. ראינו כי טוב – הסבונים יצאו מעולה וכל הסביבה הקרובה שלנו ביקשה שנכין עוד ועוד… דבר הוביל לדבר וכך נולד העסק ״סבון בעלמא״. לעדי היה מאוד חשוב להשאר בבית עם הילדים, ואם כבר לעבוד – אז רק מהבית. כך הקמנו את הבית מלאכה והחנות הקטנה בתוך הבית שלנו. ברוך השם – קהל הלקוחות רק הולך וגדל, בעיקר מהמלצות אישיות. המוצרים באמת עושים טוב לעור, ואנחנו שמחים מאוד לעזור ולהפיץ טוב לעולם.

סדנאות סבונים

בתיאום מראש ניתן גם לערוך סדנאות חווייתיות של רוקחות טבעית. ללמוד איך וגם ולהכין לבד סבונים טבעיים לפי העדפה אישית של ריח, תוספות ומרקם. 

משך הסדנה כשעה וחצי 

עלות:50 ש"ח למשתתף (לקבוצה גדולה תינתן הנחה)

לתאום ופרטים נוספים: עדי 050-9090052

אז… תהיו בקשר!

עדי לוי – 050-9090052

אורן לוי – 050-9090053

מייל: sabonbealma@gmail.com

 
 

 

 

0
שנות פעילות
0
לקוחות מרוצים
0
מוצרים איכותיים
0
עוקבים