אחרי שנה בהודו – חזרנו!!

שלום לכולם!

אז למי שכבר יודע ולמי שעדיין לא, חזרנו לפני כחודש ארצה לאחר תקופה ארוכה בהודו בה התנדבנו להפעיל את בית "לב יהודי". מדובר למעשה על עמותה בשם "לב יהודי" אשר מזה 14 שנים מפעילה בהודו מרכז יהודי בו המטיילים הישראלים יכולים להגיע ולהרגיש בבית, לחגוג חגים ושבתות בצוותא, להתייעץ ולהיעזר בעזרה בעיתות צרה וכו'. בכל חצי שנה מגיעה משפחה אחרת להפעיל את הבית. אנחנו למעשה המשפחה הראשונה בכל השנים האלו שנשארה שנה שלמה.

על אופנוע בהודו

הרכב המשפחתי שלנו בהודו…:)

אז היינו חצי שנה בצפון הודו וחצי שנה בדרום הודו (לפי עונות השנה וזרם המטיילים) וזכינו להכיר הרבה הרבה אנשים יקרים ומיוחדים שנמצאים במהלך המסע של חייהם. זכינו לארח כמויות ענקיות של מטיילים בכל ערב שבת ובכל חג, להכיר ולשמוע הרבה דעות שונות ואורח חיים כזה או אחר בפתיחות מדהימה שכנראה יכולה להתקיים רק במרחב השונה, הרחק מסיר הלחץ הישראלי… דווקא בגלות, במקום כל כך שונה מהתרבות והחיים שלנו, קורה תהליך מעניין של אחדות פשוטה וטבעית בין כל היהודים שנמצאים שם, בלי קשר לשיוך הדתי, פוליטי, מגדרי וכו'.

אז באמת  – אשרינו! זכינו לגמרי ואנחנו עדיין מעכלים את כל החוויות שעברנו בשנה האחרונה.

כאן מגיעה לכם – הלקוחות הותיקים והיקרים שלנו – תודה רבה רבה!!! מאוד חימם לנו את הלב (וכמובן גם עזר מאוד) שהמשכתם במשך כל השנה הזו להזמין ולרכוש את המוצרים שלנו של "סבון בעלמא" כרגיל. בזכות יהודה, העובד המסור שלנו שנשאר בבית מלאכה, התאפשרה המשכיות קיום ותפעול העסק בהצלחה רבה, תוך גדילה מתמדת במספר הלקוחות. רק כך יכולנו להמשיך את הפעילות ההתנדבותית שלנו למען עם ישראל, וכמובן שגם לכם יש חלק מאוד גדול בזכות הזו.

והנה מגיע אוטוטו ראש השנה,  ועמו רוחות של התחדשות… עלינו על הגל ועברנו השבוע לגליל העליון, למושב שפר. המושב נמצא מול אמירים, כ5 דקות נסיעה ממירון ו15 דקות מצפת וראש פינה. בית המלאכה ומרכז המבקרים כבר פעיל כאן, על רקע הנוף הגלילי הנהדר והפתוח. כולכם מוזמנים לבוא לבקר!

הנה לינק לכתבה שפורסמה עלינו במהלך השליחות בהודו – כמובן שגם שם המשכנו לייצר סבונים ודאודורנטים ולהעביר סדנאות…:)

לחצו כאן