מצוננים? האף סתום? יש לנו בדיוק את הדבר בשבילכם!

אנו ממליצים על שימוש ב"שמן עיסוי הטיפולי" לכל בני המשפחה. אופן השימוש הוא: מריחה על איזור בית החזה ו/או הגב העליון פעמיים שלוש ביום. 

לרכישה מהירה לחצו כאן

אז איך זה עובד?

כאשר אנו בולעים את התרופות הקונבנציונליות שהרופאים בקופ"ח ממליצים עליהם, נדמה לנו שנרגיש הקלה ונגיע לריפוי. אך המצב האמיתי בשטח הוא ממש לא כך לצערנו. 

בפעולת הבליעה, ספיגת הרכיבים אינה מקסימלית ולוקחת זמן רב בגלל מעבר הרכיבים של התרופה דרך מיצי הקיבה ומיצי העיכול. גם לא כל הרכיבים יכולים להיספג בגוף כיון שהם מורכבים מכימיקלים מסוימים שהגוף רק דוחה ומחפש דרכים איך להיפטר מהם בלי להסב עוד נזק לגוף…

בטיפול במחלות החורף למיניהן, שפעת, נזלת ושיעול, זמן הטיפול הינו קריטי. טיפול מקומי לתופעות החורף שאינו מטפל בשורש הבעיה יכול לגרום להחמרה ומחלות. ליחה מרובה שאינה מוצאת את דרכה לצאת מהגוף יכולה להפוך בקלות לסינוסיטיס או דלקת ריאות וכו'. 

בפעולת המריחה של השמנים האתריים אנו עוקפים את מערכת העיכול והשמנים נספגים מיידית בנקבוביות העור, משם נספגים בדם, עוברים מיד למערכת העצבים ואנו חשים הקלה. 

בנוסף למריחה, פעולת ההרחה עצמה של השמנים האתריים גורמת לתגובה מיידית של הרחבת הסמפונות והרגעת הנשימה ומערכת הנשימה. ההשפעה היא מיידית גם בפעולת ההרחה וגם בפעולת המריחה. 

שימוש נכון בשמנים אתריים ושמני הנשא עם הופעת התסמינים הראשונים שהם לרוב שיעול, נזלת, כאב גרון וכו' תמנע לחלוטין או לפחות תפחית את התפתחות מחלות החורף.

טיפים נוספים: למרות הקור והלחות, אנא הקפידו להשאיר תמיד פתח לאיוורור. גם בבית, גם בעבודה ובמקומות הלימוד. כך נהיה חולים פחות ונדביק פחות אחד את השני…

שתו מים! המים חיוניים לכל אחד מתאי הגוף. הם מובילים חומרי מזון וחמצן באמצעות זרם הדם ומסייעים מאוד בניקוז הפסולת והליחה המצטברת. בחורף הכי קל להתייבש כי קר ולא מרגישים את הצמא, אך דווקא בחורף חשוב ביותר להקפיד על שתיה מבוקרת לאורך כל היום. 

והכי חשוב – כאשר תוקפת אותנו שפעת או אפילו רק צינון קל, זהו איתות מהגוף שהוא זקוק למנוחה. אנא התחשבו בכך ותנו לעצמכם יומיים שלושה מנוחה בבית, למרות שמפסידים ימי עבודה וכו'. רוב המחלות הקשות יותר נגרמות דווקא בגלל שפעת קלה או נזלת שלא טופלה בזמן ודוכאה שוב ושוב עם תרופות עד שהוכרחה להתפרץ כדלקת או מחלה כרונית ל"ע.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן